Hallitus 2019

Hallitus 2019 

PUHEENJOHTAJA

Antti Piiroinen, EKOAY
antti.piiroinen@espoo.fi, anttipii@hotmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA

Soili Latvala, ELY, soili.latvala@espoo.fi
varajäsen: Erja Lehtonen, ELY, erja.lehtonen@espoo.fi, 050 413 0840

MUUT HALLITUKSEN JÄSENET

Maija Hakala, EKOAY, maija.h.hakala@espoo.fi,
emäntä
varajäsen: Matti Kangasniemi, EKOAY, matti.kangasniemi@espoo.fi

Minttu Ilveskivi-Hentilä, ELY, minttu.ilveskivi@gmail.com
varajäsen: eronnut. Uusi valitaan vuosikokouksessa 2019. 

Tarja Koskinen, Espoon musiikkiopiston opettajat,
tarja.koskinen@emo.fi, 040 556 6550
yhteistyöasiainhoitaja
varajäsen: Hanne Närhinsalo, Musiikkiopisto Juvenalian opettajat ry
hanne.narhinsalo@juvenalia.fi

Päivi Lahti-Österberg, EKOAY, paivi.lahti-osterberg@espoo.fi
varajäsen: Heli Haaro, EKOAY, heli.haaro@espoo.fi, 040 557 4020

Merja Laitinen, ELY, laitime57@gmail.com, 050 060 6377
tiedottaja
varajäsen: Kalevi Pesonen, ELY, kalevi.pesonen@espoo.fi

Kukka Poikolainen, EKOAY, kukka.poikolainen@espoo.fi,
sihteeri
varajäsen: Lea Kudjoi-Koivistoinen, EKOAY, lea.kudjoi-koivistoinen@espoo.fi

Satu Lind, EKOAY, satu.lind@espoo.fi,
talousasiainhoitaja
varajäsen: Veera Raivio, EKOAY, veera.raivio@espoo.fi

Jari Nummela, EKOAY, jari.nummela@espoo.fi
050 362 2573, k. 802 5003, 040 557 8305
varajäsen: Anu Vilkki, EKOAY, anu.vilkki@espoo.fi

Ulf-Johan Sunabacka, EGL uj.sunabacka@saunalahti.fi, 040 505 8816
varajäsen: Marcus Lång, EGL, marcus.lang@kauniainen.fi, 050 330 4434

(hallituksen ulkopuolelta)
Irma Parijoki, irma.parijoki@gmail.com, 040 912 7890
avustava sihteeri


TOIMISTO

Komeetankuja 1 A, 02210 Espoo
Sisäpostiosoite: PL 21306, 02070 Espoon kaupunki

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

Syksy 2021

Kesälomat ovat takanapäin ja katse suuntaa tulevaan syksyyn ja talveen. Opettajien edunvalvonnassa tapahtuu paljon. Yksi merkittävimmistä ta...