HALLITUS 2022

PUHEENJOHTAJA:

Antti Piiroinen, EKOAY,

antti.piiroinen@opetus.espoo.fi, anttipii@hotmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA:

Kati Nieminen, Huvudstadsregionens lärare inom småbarnspedagogik (HuLis), kati.nieminen@saunalahti.fi

varajäsen: Elisabet Horsma-Strang

Muut hallituksen jäsenet:

Hannu Elomaa, Estradan opettajat ry, hannu.elomaa@estrada.fi

varajäsen: Tarja Koskinen, Espoon musiikkiopiston opettajat ry (EMO), tarja.koskinen @emo.fi

Maija Hakala, tapahtumavastaava, EKOAY, maija.hakala@opetus.espoo.fi 

varajäsen: Matti Kangasniemi, EKOAY, matti.kangasniemi@opetus.espoo.fi

Hanna Iso-Kuortti, ESVO, hannaik@hotmail.com

varajäsen: Anna Romu, ESVO

Saila Laatikainen, ESVO, supersaila1@gmail.com

varajäsen: Päivi Kokko, ESVO, paivi.kokko@kauniainen.fi

Satu Lind, talousasianhoitaja, EKOAY, satu.lind@opetus.espoo.fi 

varajäsen: Veera Hietaranta, EKOAY, veera.hietaranta@opetus.espoo.fi

Jari Nummela, EKOAY, jari.nummela@espoo.fi

050 362 2573, 040 557 8305

varajäsen: Anu Vilkki, EKOAY, anu.vilkki@opetus.espoo.fi

Kukka Poikolainen, sihteeri, EKOAY, kukka.poikolainen@opetus.espoo.fi

varajäsen: Lea Kudjoi-Koivistoinen, EKOAY, lea.kudjoi-koivistoinen@opetus.espoo.fi

Ulf-Johan Sunabacka, EGL, uj.sunabacka@saunalahti.fi, 040 505 8816

varajäsen: Marcus Lång, EGL, marcus.lang@kauniainen.fi, 050 593 8433

Julia Uotila, tiedottaja, EKOAY, julia.uotila@opetus.espoo.fi

varajäsen: Sanna Toivanen, EKOAY, sanna.t.toivanen@gmail.com 

TOIMISTO:

Komeetankuja 1 A, 02210 Espoo

Sisäpostiosoite: PL 21306, 02070 Espoon kaupunki

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

Mielenilmaus Läkkitorilla Leppävaarassa

Tervetuloa JUKOn, JHLn ja JYTYn järjestämään mielenilmaukseen LÄKKITORILLE, Leppävaaraan (ostoskeskus Selloa vastapäätä, radan toisella puol...