HALLITUS 2024

PUHEENJOHTAJA:

Antti Piiroinen, EKOAY,

antti.piiroinen@opetus.espoo.fi, anttipii@hotmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA:

Saila Laatikainen, ESVO, saila.laatikainen@kauniainen.fi

varajäsen: Päivi Kokko, ESVO, paivi.kokko@espoo.fi

Muut hallituksen jäsenet:

Bianca Aladin, EGL

varajäsen: Ville Arponen, EGL

Iris Anttila, tiedottaja,  Huvudstadsregionens lärare inom småbarnspedagogik (HuLis)

varajäsen: Kristina Carlsson

Hannu Elomaa, Estradan opettajat ry, hannu.elomaa@estrada.fi

varajäsen: Tarja Koskinen, Espoon musiikkiopiston opettajat ry (EMO), tarja.koskinen @emo.fi

Hanna Iso-Kuortti, ESVO, hannaik@hotmail.com

varajäsen: Piia Merimaa, ESVO

Miiamari Kääräinen, sihteeri, EKOAY 

varajäsen: Matti Kangasniemi, EKOAY, matti.kangasniemi@opetus.espoo.fi

Saila Laatikainen, ESVO, saila.laatikainen@kauniainen.fi

varajäsen: Päivi Kokko, ESVO, paivi.kokko@espoo.fi

Satu Lind, talousasianhoitaja, EKOAY, satu.lind@opetus.espoo.fi 

varajäsen: Veera Hietaranta, EKOAY, veera.hietaranta@opetus.espoo.fi

Kukka Poikolainen, sihteeri, EKOAY, kukka.poikolainen@opetus.espoo.fi

varajäsen: Minna Mäkelä, EKOAY, minna.makela@opetus.espoo.fi

Julia Uotila, tapahtumavastaava, EKOAY, julia.uotila@opetus.espoo.fi

varajäsen: Petra Siltainsuu, EKOAY, petra.siltainsuu@opetus.espoo.fi 

Anu Vilkki, EKOAY, anu.vilkki@opetus.espoo.fi

Ei varajäsentä

TOIMISTO:

Komeetankuja 1 A, 02210 Espoo

Sisäpostiosoite: PL 21306, 02070 Espoon kaupunki

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

Jäsenillat keväällä 2024

 OAJ:n Espoon ja Kauniaisten paikallisyhdistys EKPY kutsuu varhaiskasvatuksen, perusopetuksen, lukio-opetuksen sekä musiikin perusopetuksen ...