HALLITUS 2021

 PUHEENJOHTAJA

Antti Piiroinen, EKOAY
antti.piiroinen@espoo.fi, anttipii@hotmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA
Merja Laitinen, ESVO, laitime57@gmail.com, 050 060 6377
varajäsen: Erja Lehtonen, ESVO, erja.lehtonen@espoo.fi

Muut hallituksen jäsenet

Maija Hakala, emäntä, EKOAY, maija.h.hakala@espoo.fi 
varajäsen: Matti Kangasniemi, EKOAY, matti.kangasniemi@espoo.fi

Saila Laatikainen, ESVO, supersaila1@gmail.com
varajäsen: Päivi Kokko, ESVO. paivi.kokko@kauniainen.fi

Tarja Koskinen, yhteistyöasianhoitaja, Espoon musiikkiopiston opettajat,
tarja.koskinen@emo.fi, 040 556 6550
varajäsen: Hanne Närhinsalo, Musiikkiopisto Juvenalian opettajat ry
hanne.narhinsalo@juvenalia.fi

Julia Uotila, EKOAY, julia.uotila@espoo.fi
varajäsen: Sanna Toivanen, EKOAY, sanna.t.toivanen@gmail.com 

Kukka Poikolainen, sihteeri, EKOAY, kukka.poikolainen@espoo.fi
varajäsen: Lea Kudjoi-Koivistoinen, EKOAY, lea.kudjoi-koivistoinen@espoo.fi

Satu Lind, talousasianhoitaja, EKOAY, satu.lind@espoo.fi 
varajäsen: Veera Hietaranta, EKOAY, veera.hietaranta@espoo.fi

Jari Nummela, EKOAY, jari.nummela@espoo.fi
050 362 2573, 040 557 8305
varajäsen: Anu Vilkki, EKOAY, anu.vilkki@espoo.fi

Kati Nieminen, tiedottaja, Svenska barnträdgårdslärarförening rf, kati.nieminen@saunalahti.fi
varajäsen: Hanna Iso-Kuortti, ESVO, hannaik@hotmail.com

Ulf-Johan Sunabacka, EGL uj.sunabacka@saunalahti.fi, 040 505 8816
varajäsen: Marcus Lång, EGL, marcus.lang@kauniainen.fi, 050 330 4434

TOIMISTO
Komeetankuja 1 A, 02210 Espoo
Sisäpostiosoite: PL 21306, 02070 Espoon kaupunki

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

Syksy 2021

Kesälomat ovat takanapäin ja katse suuntaa tulevaan syksyyn ja talveen. Opettajien edunvalvonnassa tapahtuu paljon. Yksi merkittävimmistä ta...